Diller

Haberler

Teknoloji Ar-ge Öğrenci Topluluğu Teknik Gezi Düzenledi Salı, Ekim 10, 2017 - 15:38

Fırat Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Bilim kollarında faaliyet gösteren Teknoloji Ar-Ge Öğrenci Topluluğu teknik gezi düzenledi.

Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu Birçok Spor Müsabakalarına Ev Sahipliği Yapıyor! Cuma, Mart 3, 2017 - 10:34

Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu, Üniversite spor müsabakalarının yanı sıra diğer spor organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyor.

Elazığ’da gerçekleştirilen ve 8 takımın katıldığı “Genç Erkekler Doğu ve Güneydoğu Basketbol Şampiyonası” Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonunda yapılıyor.

Öğrenci Topluluğundan Büyük Başarı! Pazartesi, Şubat 27, 2017 - 08:10

Fırat Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Toplulukları Birimi Bilim Kolları bünyesinde faaliyet gösteren İnsansız Araçlar Öğrenci Topluluğu Marmara Üniversitesi 2. Robot Olimpiyatlarında Robotenis kategorisinde 4. oldu. Fırat Üniversitesini en iyi şekilde temsil eden topluluğumuza ve üyelerine teşekkür ederiz.

Öğrencilerimizin Dikkatine! Pazartesi, Şubat 20, 2017 - 11:00

FIRAT ÜNİVERSİTESİ YEMEKHANESİ AKILLI KART UYGULAMASI HAKKINDA DUYURU

01.03.2017 tarihinde Fırat Üniversitesi Öğrenci Yemekhanesinde akıllı kart uygulamasına geçilecektir. Uygulama için ekstradan bir kart verilmeyecektir. Bakiyeler veya Yemek bursları öğrencilerimizde mevcut bulunan öğrenci kartlarına yüklenecektir.

Voleybol Takımından Çifte Zafer Çarşamba, Aralık 28, 2016 - 13:40

Ünilig 1. Grup müsabakaları sonucunda Fırat Üniversitesi Kadın ve Erkek Voleybol takımı çıkmış olduğu müsabakalarda rakiplerini eleyerek adını yarı finale yazdırdı.

Malatya’da İnönü Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Ünilig 1. Grup müsabakalarında kıyasıya mücadele eden Fırat Üniversitesi Kadın ve Erkek Voleybol takımı finallere hazırlanıyor.

Bisiklet Öğrenci Topluluğu 'Bisiklet Turu' Etkinliği Düzenledi Pazartesi, Ekim 31, 2016 - 10:15

Fırat Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Öğrenci Toplulukları Birimine bağlı Spor kolları bünyesinde faaliyet gösteren Fırat Üniversitesi Bisiklet Öğrenci Topluluğu (FÜBİT) 22 Ekim 2016 tarihinde 25 kişinin katılımıyla 'Bisiklet Turu' gerçekleştirdi.

Dr. Yalnız Hasta Kabulüne Başladı Salı, Mart 15, 2016 - 14:08

Fırat Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’na atanan Dr. Gülnihal Yalnız göreve başladı.

Hasta kabulüne başlayan Dr. Gülnihal Yalnız, daha iyi koşullarda sağlık hizmeti vereceğini söyledi. Yalnız, “Mesleğime  başladığım ilk gün ki heves ve istekle buradayım. 17 senenin birikimi ve tecrübesiyle hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vereceğim.” dedi.

Çakıcı "Yemek Sayımızda Yüzde 78 Artış" Var Perşembe, Mart 3, 2016 - 13:42

Fırat Üniversitesi kampüs içerisinde yer alan Üniversite Evi 8 bin personel ve öğrenciye yemek hizmeti veriyor.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığına bağlı Üniversite Evi hakkında açıklamalarda bulunan Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Cihan Çakıcı, “Verilen yemek sayısında geçen yıllara oranla yüzde 78 artış” olduğunu ifade etti.

Sayfalar