Diller

Voleybol Takımından Çifte Zafer

Ünilig 1. Grup müsabakaları sonucunda Fırat Üniversitesi Kadın ve Erkek Voleybol takımı çıkmış olduğu müsabakalarda rakiplerini eleyerek adını yarı finale yazdırdı.

Malatya’da İnönü Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Ünilig 1. Grup müsabakalarında kıyasıya mücadele eden Fırat Üniversitesi Kadın ve Erkek Voleybol takımı finallere hazırlanıyor.

Fırat Üniversitesi Voleybol takım antrenörü Okt. Ercan Sönmez yapmış olduğu açıklamada “Kadın ve Erkek Voleybol takımımı kutluyorum. Bu başarılar alın teri. Çok çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Amacımız, 28 Şubat ve 2 Mart 2017 tarihlerinde oynanacak olan yarı final grup müsabakalarında bu zorlu virajda finale çıkmaktır. Bizleri yalnız bırakmayan Voleybol severlere, taraftarlarımıza ve her zaman ‘Spor ahlaktır’ felsefesiyle yola çıkan çalışma arkadaşlarıma ve Fırat Üniversitesine desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu güzel başarı hepimizin.” Dedi.

Öte yandan Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Cihan Çakıcı, Ünilig 1. Grup müsabakalarında adını yarı finale yazdıran Fırat Üniversitesi Kadın ve Erkek Voleybol takımına başarılar dileyerek, emeklerinden dolayı teşekkür etti.