Diller

Kamp 29 Haziran'da Açılıyor!

Fırat Üniversitesi Sosyal Tesisler bünyesinde faaliyet gösteren Hidrobiyoloji Çevre Araştırma ve Uygulama Merkezi (Gezin) ve Sivrice Gençlik Eğitim Merkezi her yıl haziran ayından başlayarak eylül ayının ilk haftasına kadar Akademik ve İdari personelimize hizmet vermektedir. Tesisimiz Hazar Gölü kıyısında göl manzaralı olup, günü birlikçiler için piknik alanları mevcuttur. Hidrobiyoloji Çevre Araştırma ve Uygulama Merkezi (Gezin)’ndeki tesisimizin boya ve diğer bakımları yaptırılmış, mutfak – banyo ve WC kısımlarının tadilat ve boyası yapılarak hizmete hazır hale getirildi. Tesis içerisinde konukların konaklaması için 16 daire mevcuttur. Ayrıca dairelerde mini buzdolabı ve televizyon mevcut olup,  24 saat sıcak su akmaktadır. Kafeterya bölümü kamp sakinlerine kamp süresince hizmet verecektir. Üniversitemizin personeli gitmeden eş ve çocukları tesise gittiklerinde yanlarında kimliklerini ibraz ederek kamptan faydalanacaktır. Kamptan faydalanacak personel 1774 sayılı Kimlik Bildirme Kanunu gereğince formu doldururken aile bireylerinin kimlik bilgilerini de doldurmak zorundadır.

Sezon açılışı 29.06.2017 tarihinden itibaren 7’şer günlük devreler halinde yarım pansiyon olup, (Kahvaltı-Akşam yemeği ve barınma) olarak hizmet verilecektir. 1 Şubat 2011 ile 1 Şubat 2014 (3-6) yaş arası çocuklar için % 50 indirim uygulanacaktır. 2014 yılı sonrası üç (3) yaş altı çocuklar için konaklama bedeli alınmaz. Ancak yemek istenilmesi halinde yemek bedelinin yarısı ( % 50 ) uygulanacaktır. Personelimizin, kamu personeli olan misafirleri için talepte bulunulması halinde  % 50 fiyat farkı uygulanacaktır.

İki devre kalmak isteyen personel iki devre kalacaklarını belirteceklerdir. Personel kimlik bilgileri formunu doldurup, şahsen veya aşağıda belirtilen e-maile posta ile göndererek rezervasyon yaptırabilecektir.

Kamp Konaklama ücretinin aşağıda belirtilen Strateji Daire Başk. hesap numarasına yatırılarak tahsil edilecek ve makbuz Kamp Müdürüne verilecektir.  

Kampın süresinden önce terk edilmesi halinde kamp ücreti tam olarak alınacaktır.

Daire ve Giriş Ücretleri                    2017 Yılı    

Hidrobiyoloji Çevre Araştırma ve Uygulama Merkezi (Gezin)            

Personel Kişi Başı ( Yemekli )             : 50,00 TL

Misafir Kişi Başı ( Yemekli )                : 75,00 TL  (%50 uygulanmıştır)    

Misafir Yemek Bedeli                          : 20,00 TL

Misafir Kahvaltı Bedeli                       : 15,00 TL    

Misafir Kapı Giriş Ücreti                     : 10,00 TL

Müracaatlar şahsen F.Ü. Üniversite Evine veya telefonla da yapılabilecektir.

İrtibat telefonu: 0424 237 00 00 - 3206

Not: Kamp sakinlerinin kalacakları gün sayısına ücretlerini yatıracakları hesap numarası:    

Strateji Daire Başkanlığı (Ziraat Fırat Üniv. Şb.) Iban No: TR94 0001 0015 8634 7427 3650 04